ساعت کاری 8:00-16:00

مکان ما

66902308

درباره IMNS بیشتر بدانید

"نانوحسگرهای هوشمندی لوتوس" شرکتی دانش بنیان در حوزه توسعه فناوری و ساخت حسگرهای پیشرفته الکترونیکی با تکیه بر فناوری میکرو-نانو ساخت (Micro-Nano Fabrication) است. تیم تحقیق و توسعه شرکت که قلب تپنده شرکت می باشد، با بهره مندی از متخصصان تراز اول خود در حوزه الکترونیک، نیمه هادی و بیولوژی، موفق به توسعه و تجاری سازی فناوری های سطح اول جهانی در زمینه ساخت حسگر شده است.
منتظر تماس شما هستیم.......

19936

SENSE YOUR IDEAS

نانوحسگرهای هوشمندی لوتوس" شرکتی دانش بنیان در حوزه توسعه فناوری و ساخت حسگرهای پیشرفته الکترونیکی با تکیه بر فناوری میکرو-نانو ساخت (Micro-Nano Fabrication) است. تیم تحقیق و توسعه شرکت که قلب تپنده شرکت می باشد، با بهره مندی از متخصصان تراز اول خود در حوزه الکترونیک، نیمه هادی و بیولوژی، موفق به توسعه و تجاری سازی فناوری های سطح اول جهانی در زمینه ساخت حسگر شده است. از جمله فناوری های توسعه یافته در این شرکت حسگرهای امپدانسی، الکتروشیمی، شتاب سنج های MEMS، زیست حسگرهای مبتنی بر میکروفلوئیدیک، حسگرهای فشار و حسگرهای گازی است.

شرکت نانوحسگرهای هوشمند لوتوس علاوه بر بهره مندی از متخصصان برجسته، با داشتن زیرساخت های اصلی و تجهیزات پیشرفته در زمینه ساخت حسگر، سیستم های هوشمند الکترونیکی و تجهیزات مهندسی پزشکی، توانمندی ارائه انواع خدمات فنی و مهندسی در سطح پیشرفته را دارا می باشد. برخورداری از زیرساخت های اصلی مانند اتاق های تمیز کلاس ۱۰۰۰۰ و ۱۰۰۰، تجهیزات پیشرفته لیتوگرافی، لایه نشانی، زدایش تر و خشک، متخصصان این شرکت را قادر ساخته تا در زمینه ساخت انواع حسگرها و ادوات میکرو همگام با پیشرفت های سطح اول جهانی حرکت کنند.

در حوزه سیستم های الکترونیک، با توجه به تجهیزات پیشرفته طراحی، مونتاژ، اندازه گیر فرکانس بالا و پیشرفته ترین سیستم های پردازشی آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی سیستم های هوشمند، آنالایزرها، اسپکترومترها، تجهیزات مورد نیاز در ساخت قطعات نیمه هادی، پردازش های دیتا و تصویر است. در حوزه مهندسی پزشکی با توجه به تحقیقات گسترده و نیروی متخصص و تجهیزات و امکاناتی همچون اتاق تمیز کشت سلولی، انکوباتور، میکروسکوپ فلوئورسنت، انواع آنتی بادی ها، قابلیت ارائه خدمات و مشاوره در زمینه آزمون های سلولی، فلوسایتومتری، MTT کانفوکال، RT-PCR، آزمون های آپوپتوتیک و غیره است.

نانوحسگرهای هوشمند لوتوس با شعار Sense Your Ideas تلاش می کند تا با اتکا به نیروهای متخصص خود، ایده های شما را ملموس سازد.

خدمات الکترونیک

شرکت نانو حسگرهای هوشمند لوتوس با دارا بودن متخصصان در حوزه الکترونیک توانایی بالایی در طراحی برد های الکترونیک بر پایه پردازنده های ARM و AVR آماده اراِئه خدمات از جمله طراحی برد، اسمبل قطعات و برنامه نویسی می باشد.

خدمات بیولوژی سلولی

در شرکت نانوحسگرهای هوشمند لوتوس، خدمات سلولی نیز انجام میگیرد این خدمات شامل بررسی قابلیت بقای سلول با استفاده از تستMTT، بررسی چرخه سلول، بررسی القا آپوپتوز با استفاده از تست انکسین/PI، اندازه گیری میزان رادیکال آزاد اکسیژن، اندازه گیری میران نیتریک اکساید و رنگ آمیزی فلوروسنت میباشد.

خدمات میکرو فبریکیشن

مشتری های ما